const touchClass = 'ontouchstart' in window ? 'touch' : 'no-touch'; document.documentElement.classList.add(touchClass);

DEKRET POWOŁUJĄCY DOM MIŁOSIERDZIA W PARAFII W GRZYBNIE W  CELU PROWADZENIA MODLITWY UWOLNIENIAPod tym adresem możesz umówić się na modlitwę uwolnienia.


DOM MIŁOSIERDZIA
ks. Wojciech Klawikowski
Grzybno

ul. Długa 36
83-300 Kartuzy
tel. 503972402
e-mail: biuro@parafiagrzybno.pl


Jak uczestniczyć w modlitwie

Do modlitwy uwolnienia wg modelu pięciu kluczy trzeba się solidnie przygotować. Nie jest to rodzaj modlitwy, w którym pod wpływem chwilowego natchnienia poprosimy - "pomódl się za mnie". W ten sposób można podejść do modlitwy wstawienniczej. Natomiast modlitwa uwolnienia wg modelu pięciu kluczy trwa ok. 1,5 godziny, czasem nawet trochę dłużej i wymaga solidnego przygotowania ze strony proszącego o modlitwę. Jak zatem się przygotować?

Najłatwiej czytając książkę "Modlitwa uwolnienia cz. 1". Czytanie tej książki powinno trwać około miesiąca - należy jej lekturę potraktować jako osobiste rekolekcje. W trakcie czytania książki można spisać sobie najważniejsze rzeczy z naszego życia dotyczące przebaczenia i tego, czego chcielibyśmy się wyrzec. Te notatki będą nam przydatne podczas rozmowy wstępnej, a zatem można zabrać je ze sobą na modlitwę.

Jednocześnie należy zadzwonić lub napisać do Domu Miłosierdzia i umówić się na konkretny termin modlitwy. W zależności od miasta, czas oczekiwania na modlitwę waha się od dwóch tygodni do dwóch miesięcy.

W oczekiwaniu na modlitwę warto przeczytać także książkę "Modlitwa uwolnienia cz. 2". Jest to z pewnością duża pomoc we właściwym przeżyciu modlitwy, ponieważ zawiera wiele cennych przykładów i świadectw.

Po modlitwie, kiedy już doświadczamy wolności, warto trwać w tych treściach jeszcze przez jakiś czas. Pomocą będzie tutaj książka "Modlitwa uwolnienia cz. 3". Jest ona modlitewnym zatrzymaniem się nad owocami modlitwy. W tej książce mamy piętnaście propozycji biblijnej medytacji nad modlitwą uwolnienia - po trzy rozważania na każdy z kluczy. Jeśli podejmiemy jedno rozważanie tygodniowo, to przez cztery kolejne miesiące będziemy pogłębiać owoce modlitwy. Bardzo zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.Czy modlitwę o uwolnienie można powtarzać? Tak, ale już samemu. Bywa, że po jakimś dłuższym okresie (np. dwóch latach lub dłużej) w naszym życiu pojawiają się kolejne rzeczy do uwolnienia. Wówczas jest możliwość przejścia tej modlitwy powtórnie. Zawsze jednak przechodząc te trzy etapy: solidne przygotowanie modlitwy, modlitwa, biblijna refleksja nad modlitwą przez kolejne tygodnie, aby ugruntować owoce.

Wspaniałym podziękowaniem Bogu i ludziom, którzy służyli nam podczas modlitwy, jest złożenie osobistego świadectwa uwolnienia. Za zgodą osoby, która je składa, zamieścimy je wówczas na naszej stronie, aby niosło nadzieję innym.

więcej na stronie     https://dom.jezuici.pl/dm/kartuzy/ 

Na tej stonie (na lewo) znajdziesz potrzebne informacje o modlitwie uwolnienia.