• WIĘCEJ INFORMACJI: Ks. Wojciech Klawikowski e-mail: klawikowski@message.pl i na stronie

GDZIE? PARAFIA W GRZYBNIE UL. DŁUGA 36; 83-300 GRZYBNO K/ KARTUZ

DLA KOGO?

Jest to modlitwa dla osób, które widzą, że utraciły wolność w pewnych dziedzinach życia i pragną ją odzyskać. Czują, że coś je blokuje i nie potrafią cieszyć się pełnią zycia. Tkwią ciągle w tym samym miejscu, popełniając nieustannie te same grzchy. Dopada je zniechęcenie.

Brak wolności może się przejawiać nieumiejętnością wchodzenia w relacje, życiem w lęku, brakiem poczucia bezpieczeństwa itd.

Modlitwa o uwolnienie jest bezpłatna. Można jednak dobrowolnie wesprzeć funkcjonowanie Domu Miłosierdzia.

MODLITWA UWOLNIENIA WEDŁUG MODELU 5 KLUCZY

PIĘĆ KLUCZY to logicznie poukładana droga do celu. Drzwi wolności człowieka mają pięć zamków. W modelu pięciu kluczy otwieramy kolejno każdy z nich.

JAK ???
    Zaczynamy od rozmowy.
    Potem jest czas na:

1. Zawierzenie Jezusowi. Nie tylko tej modlitwy, ale całego swojego życia. Oraz wypowiedzenie żalu za to, co było złe: niewłaściwe wybory, ignorowanie dobra, niewierność, odejście od Boga.
    2. Przebaczenie. Na podstawie rozmowy (która już jest modlitwą) wypowiadamy kolejne sprawy do przebaczenia konkretnym osobom, także sobie. A wszystko w imię Jezusa.
    3. Wyrzeczenie. Także w imię Jezusa wyrzekamy się duchów, które „podczepiając” się pod nasze słabości zwodzą nas, utrudniają, ciągną w dół. Ważne jest nazwanie ich, a także kłamstw, które zakorzeniły się w naszej świadomości i odgradzają nas i od Boga, i od radości życia.
    4. Złamanie mocy złych duchów. Osoba posługująca staje w autorytecie Jezusa i związuje duchy, których się wyrzekliśmy.
    5. Błogosławieństwo Ojca. W życie w wolności wkraczamy oddani Miłości. Temu, który błogosławi nam w każdej chwili. Błogosławi naszemu powołaniu. Chce nas na tym świecie WIĘCEJ INFORMACJI: Ks. Wojcech Klawikowski e-mail: klawikowski@message.pl i na stronie
    6. http://www.dom.jezuici.pl/kartuzy/

Książki przygotowujące do modlitwy uwolnienia. Kliknij w ksiązki, aby zobaczyć stronę księgarni Jezuitów.