• WIĘCEJ INFORMACJI: Ks. Wojciech Klawikowski e-mail: klawikowski@message.pl i na stronie
 • http://www.dom.jezuici.pl/kartuzy/  

  GDZIE? PARAFIA W GRZYBNIE UL. DŁUGA 36; 83-300 GRZYBNO K/ KARTUZ

  DLA KOGO?

  Jest to modlitwa dla osób, które widzą, że utraciły wolność w pewnych dziedzinach życia i pragną ją odzyskać. Czują, że coś je blokuje i nie potrafią cieszyć się pełnią zycia. Tkwią ciągle w tym samym miejscu, popełniając nieustannie te same grzchy. Dopada je zniechęcenie.

  Brak wolności może się przejawiać nieumiejętnością wchodzenia w relacje, życiem w lęku, brakiem poczucia bezpieczeństwa itd.

  Modlitwa o uwolnienie jest bezpłatna. Można jednak dobrowolnie wesprzeć funkcjonowanie Domu Miłosierdzia.

  MODLITWA UWOLNIENIA WEDŁUG MODELU 5 KLUCZY

  PIĘĆ KLUCZY to logicznie poukładana droga do celu. Drzwi wolności człowieka mają pięć zamków. W modelu pięciu kluczy otwieramy kolejno każdy z nich.


  JAK ???
  Zaczynamy od rozmowy.
  Potem jest czas na:


  1. Zawierzenie Jezusowi. Nie tylko tej modlitwy, ale całego swojego życia. Oraz wypowiedzenie żalu za to, co było złe: niewłaściwe wybory, ignorowanie dobra, niewierność, odejście od Boga.
  2. Przebaczenie. Na podstawie rozmowy (która już jest modlitwą) wypowiadamy kolejne sprawy do przebaczenia konkretnym osobom, także sobie. A wszystko w imię Jezusa.
  3. Wyrzeczenie. Także w imię Jezusa wyrzekamy się duchów, które „podczepiając” się pod nasze słabości zwodzą nas, utrudniają, ciągną w dół. Ważne jest nazwanie ich, a także kłamstw, które zakorzeniły się w naszej świadomości i odgradzają nas i od Boga, i od radości życia.
  4. Złamanie mocy złych duchów. Osoba posługująca staje w autorytecie Jezusa i związuje duchy, których się wyrzekliśmy.
  5. Błogosławieństwo Ojca. W życie w wolności wkraczamy oddani Miłości. Temu, który błogosławi nam w każdej chwili. Błogosławi naszemu powołaniu. Chce nas na tym świecie WIĘCEJ INFORMACJI: Ks. Wojcech Klawikowski e-mail: klawikowski@message.pl i na stronie
  6. http://www.dom.jezuici.pl/kartuzy/

  Książki przygotowujące do modlitwy uwolnienia. Kliknij w ksiązki, aby zobaczyć stronę księgarni Jezuitów.