XIII Niedziela zwykła   28.06.2020 r.

1.    W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w czwartek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa w intencji powołań, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od. 7.45. Spowiedź z racji I piątku miesiąca od 16.00 do 17.00.

2.   W Sobotę – Nabożeństwo I Soboty Miesiąca. Początek o godz.18:00

3.   W Sobotę odwiedziny chorych od godz.: 8:00

4.   W tym tygodniu wspominamy:  W poniedziałek uroczystość Świętych  Apostołów Piotra i Pawła, w piątek św. Tomasza Apostoła

5.   Polecam prasę katolicką.  Nowy numer Pielgrzyma i Gościa Niedzielnego.

6.   Zmarł śp. Zygmunt Zieliński z Grzybna. Jego pogrzeb odbył się w czwartek. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

           XII Niedziela zwykła   21.06.2020 r.

1.   W czwartek od 16:00 do 17:00 spowiedź dla dzieci ze szkoły podstawowej i z ponadpodstawowej na zakończenie roku szkolnego.

2.   W PIĄTEK O GODZ. 8:00 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO. Zapraszam wszystkich uczniów z rodzicami i nauczycielami.

3.   Bóg zapłać wszystkim uczestnikom Oktawy Bożego Ciała. Dziękuję panom niosącym baldachim, dzieciom sypiącym kwiaty,  prowadzącym dzieci sypiące kwiaty, osobom niosącym obrazy, figurki i chorągwie.

4.   Pomysł na wakacje: Można wyruszyć na Szlak Sanktuariów Maryjnych Diecezji Pelplińskiej. Jest 12 sanktuariów, do których można pielgrzymować dowolnym środkiem transportu. Obecność w sanktuarium należy potwierdzić w specjalnym PASZPORCIE PIELGRZYMA. Informacje znajdują się na stronie

www.szlakpelplin.pl

5.   W tym tygodniu wspominamy:  w środę uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, w czwartek bł. Doroty z Mątów, w sobotę NMP Nieustającej Pomocy