XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17.11.2019 r.

1.   We wtorek 19 listopada organizujemy dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i dla wszystkich chętnych wyjazd na FORUM MŁODZI I MIŁOŚĆ, które odbędzie się w hali Amber Expo w Gdańsku Letnicy. Zgody na wyjazd można odbierać w zakrystii. Koszt 10 zł.

2.   W środę 20.11.2019 kolejny wieczór dla małżonków w Grzybnie. Plan spotkania: 19.00 wprowadzenie pary małżeńskiej, wprowadzenie księdza, 19: 30 dialog małżeński, 20:15 wspólna modlitwa, 20:30 podsumowanie. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich par małżeńskich i odbywa się w kawiarence w dolnej części kościoła.

3.   W piątek przypada wspomnienie św. Cecyli – patronki chórów. Z tej okazji zapraszam scholę dziecięco -młodzieżową, chór parafialny i chór śpiewający godzinki na wspólne śpiewanie. Proszę o przygotowanie jednego lub dwóch utworów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30 na plebanii.  W intencji zmarłych członków chóru zostanie doprawiona Msza św. w przyszłą niedziele o godz. 8:00.

4.   W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne MINISTRANTÓW. Z tej okazji nasi ministranci otrzymają kolejne promocje na następny etap służby przy ołtarzu. Po Mszy św. o 11:30 poczęstunek na plebanii dla rodziców i ministrantów, którzy otrzymali nowe posługi.

5.   W intencji zmarłych wypisanych w ramach „wypominek” odmawiamy różaniec o godz. 17.30. Msza św. zbiorowa za zmarłych odbędzie się 25, 27 i 30 LISTOPADA.

6.   W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek bł. Karoliny Kaźkówny, w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek św. Cecyli.