XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022 r.

Pytanie na kazanie: Czy jesteś prawdziwie wolny?

1.     Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 10.00 i 11.30 gościmy scholę z Gdańska z par. pw. św. Judy Tadeusza „Boże nutki”. Dziękujemy za pomoc w modlitwie poprzez animację muzyczną liturgii.

2.     Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu ubiegłotygodniowego Festiwalu Dobrego Czasu. Dziękujemy też tym, którzy aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu.

3.     Nabożeństwo czerwcowe do czwartku włącznie po Mszy Świętej o godz. 17:00.

4.     W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP Nieustającej Pomocy, we wtorek św. Ireneusza, biskupa i męczennika a w środę przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.

5.     W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I piątek miesiąca - Spowiedź święta od godziny 16.00 do 17.00 i od 17.30 do 18.00.

6.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 7:45 do 17:00.

7.     W sobotę od godziny 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

8.     W sobotę również NABOŻEŃSTWO I SOBOTY MIESIĄCA. Msza św. o godz. 18:00, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

9.     Organizujemy wyjazdy wakacyjne dla dzieci z parafii. JumpCity 4 lipca, Elektroniczny Paintball 6 lipca i Aquapark w Redzie 7 lipca. Pierwszeństwo mają dzieci i młodzież z grupy ministrantów, scholii i KSMu. Wszystkich chętnych do wyjazdu zapraszam po odbiór zgód po Mszy św. do zakrystii. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgody i pieniądze na wyjazd należy oddać do zakrystii do czwartku.

10. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Marszałkowska z parafii w Grzybnie i Szymon Grzenia z parafii w Goręczynie zapowiedź III. Arnold Dzionk z parafii w Grzybnie i Agnieszka Zawadzka zapowiedź II