I Niedziela Adwentu 27.11.2022 r.

Pytanie na kazanie: Czy przez ostatni rok liturgiczny pogłębiłem relację z Bogiem?

1.     Od poniedziałku rozpoczynamy Roraty o godz. 6:00 i 7:00 dla dzieci i młodzieży. Po Roratach o godz. 7.00 w kawiarence KAKAO I DROŻDŻÓWKA dla dzieci. Kakao będzie podawane w termicznych jednorazowych kubkach.

2.     Dziękuję wszystkim rodzinom u których na czas Adwentu znakiem oczekiwania jest świecznik adwentowy w oknie domu. Jednocześnie, jeśli to możliwe, proszę o uszanowanie tradycji naszej parafii, aby z ozdobami świątecznymi i ich iluminacją poczekać do wigilii Bożego Narodzenia.

3.     W środę o godz. 6:00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

4.     W środę o godz. 18:30 w przedszkolu „Pod Grzybkiem” odbędzie się po długiej przerwie próba parafialnego chóru Magnifikat. Serdecznie zapraszam chętne osoby do włączenia się w tworzenie parafialnego chóru pod dyrekcją pani Adrianny Gizela.

5.     Próba scholi w czwartek o godz. 18:40

6.     Spowiedź z okazji I PIĄTKU MIESIĄCA będzie w godz. 5:30 - 6:00 i 6:30 -7:00, 17:00 - 18:00.

7.     ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ PRZYGOTOWUJĄCĄ SIĘ DO BIERZMOWANIA NA NABOŻEŃSTWO PIERWSZEGO PIĄTKU. Program spotkania: od 17:00 do 18:00- okazja do spowiedzi, 18:00—MSZA ŚW. –18:30 - potkanie formacyjne.

8.     W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.45 do 17.00

9.     W sobotę nabożeństwo I SOBOTY MIESIĄCA O GODZ. 18:00 Msza św. następnie modlitwa różańcowa, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem

10. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 8:00

11.  Od przyszłej niedzieli będziemy roznosić do domów opłatek na stół wigilijny, ofiary zebrane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

12. W przyszłą niedzielą o godz. 11:30 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają MEDALIK Z WIZERUNKIEM MATKI BOŻEJ.

13. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Sławomira Ałaszewskiego –diecezjalnego duszpasterza rodzin, który poprowadzi rekolekcje adwentowe przed odpustem parafialnym.

14. Od soboty 3 grudnia do soboty 10 grudnia odbędzie się zbiórka produktów spożywczych w sklepie Maroko w Grzybnie. Zebrane produkty będą przeznaczone na paczki dla rodzin z naszej parafii.