NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 05.01.2020 r.

1.   Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:00 będziemy gościć Przodkowską orkiestrę dętą pod kierownictwem p. Zdzisława Plichty. Po mszy św. orkiestra zagra koncert kolęd.

2.   Bóg zapłać za kolektę na misje w Rwandzie, gdzie wspieramy naukę dwóch dziewczynek Liliane i Aliane, w szkole prowadzonej przez siostry Pallotynki. Łącznie z ofiarami na ciasto trzech Króli zebraliśmy 3351 zł Jest to suma wystarczająca na rok nauki w szkole.

3.   W środę o godz. 19:00 kolejny WIECZÓR DLA MAŁŻONKÓW w naszej kawiarence.

4.   W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 16.00.

5.   W sobotę 18 stycznia organizujemy parafialny wyjazd na łyżwy do Hali Oliwia. Zgody proszę oddawać do środy 15 stycznia do godz. 18:30

6.   Spotkanie z Radą Parafialną odbędzie się po zakończeniu kolęd, czyli 14 stycznia o godz. 19.00 (wtorek) na plebanii. Serdecznie zapraszam. Za tydzień przedstawię sprawozdanie finansowe za rok 2019.

7.   Dzisiaj po Mszy św. 0 11:30 losowanie podwójnego zaproszenia na Królewski Bezalkoholowy BAL NAD BALAMI.

8.   Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kartuzach już po raz siódmy organizuje Karnawałowy Bal Katolika. Impreza odbędzie się w Restauracji Złota Jesień w Kartuzach 8 lutego 2020r. Dochód przeznaczony będzie na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin. Informacje szczegółowe u ks. Grzegorza.

9.   Od poniedziałku po zakończeniu kolęd msze św. będą odprawiane wieczorem.

SPRAWOZDANIE z działalności duszpasterskiej w naszej parafii w 2019 r.

PIELGRZYMKI

• pielgrzymka piesza do Sianowa w lipcu
  • pielgrzymka rowerowa do Sianowa we wrześniu
  • pielgrzymka piesza do Wejherowa