XV NIEDZIELA ZWYKŁA -14.07.2019 r.

1.   W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od. 7.45.

2.   MOŻNA JUŻ REZERWOWAĆ INTENCJE MSZY ŚW. NA ROK 2020 ZA POMOCĄ STRONY INTERNETOWEJ WWW.PARAFIAGRZYBNO.PL

3.   W gazetce parafialnej znajduje się program Odpustu Matki Bożej Szkaplerznej w Sianowie.

4.   W przyszłą niedzielę 21 lipca:

Ø godz. 7:00 wyrusza z naszej parafii piesza pielgrzymka do Sianowa. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w tej pielgrzymce. Powrót pielgrzymki po zakończonej sumie odpustowej.

Ø  po każdej Mszy św. święcenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa (25 lipca)

5.   W parafii w Grzybnie organizujemy kolejny Weekend dla Narzeczonych z lekcją tańca, który odbędzie się od 20 do 22 września br. Zapisy rozpoczynają się od 20 lipca na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl

6.   W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek Matki Bożej Szkaplerznej, w sobotę błogosławionego Czesława.

7. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego i Pielgrzyma, w którym znajduje się artykuł o szkaplerzu.