XIX Niedziela Zwykła - 12.08.2018

1.   Jutro o godz. 20.30 - Apel Niepokalanej z procesją dookoła kościoła. Proszę o przyniesienie świec. Będzie to okazja do podziękowania za Boże błogosławieństwo dla naszej Parafii.

2.   Jutro na Jasną Górę dotrą Piesze i Rowerowe Pielgrzymki. Pamiętajmy o pątnikach w naszych modlitwach.

3.   We środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy tego dnia na msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 17.00. Podczas każdej mszy poświęcenie bukietów zbóż, ziół i kwiatów. Tego dnia przypada odpust parafialny w Kartuskiej Kolegiacie.

4.   W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.45 do 17.00

5.   W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie: w wtorek św. Maksymiliana Marii Kolbego, we środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w piątek św. Jacka.

6.   Zapowiedzi przedślubne: Natalia Wydra zam. w Sianowie oraz Krystian Sarach, zam. w Grzybnie, zapowiedź II.

7.   Wszystkim parafianom i wypoczywającym gościom, życzymy dobrego wykorzystania czasu urlopowego. Tym którzy obchodzą swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia.